Bieżące artykuły

Po raz kolejny postanowiłem zrobić podsumowanie tego, co do powiedzenia mam na różne tematy. Oto kilka moich ostatnich artykułów, które można znaleźć w popularnych czasopismach i oczywiście w internecie. Będzie to dla mnie małe podsumowanie ostatniego miesiąca, który oczywiście w kilka dłuższych i krótszych tekstów obfitował. Ale po kolei.

Zacznę od internetu, bo do niego chyba najłatwiejszy jest dostęp. Nie trzeba chodzić do kiosku, żeby gazetę kupić (no chyba, że macie prenumeratę), a w dobie wszechobecnych smartfonów, tabletów i innych przenośnych urządzeń dostęp do sieci jest praktycznie nieograniczony. Nie od dziś wiadomo, że współpracuję z największym portalem dla biegaczy w Polsce, a mianowicie bieganie.pl. Ostatnio ukazały się tam moje artykuły:
– o Steve Prefontainie, w czterdziestą rocznicę jego tragicznej śmierci,

o popularnym preparacie TAD 600, a raczej o składniku w nim zawartym, czyli glutationie,

druga część treningu zalecanego dla dzieci,

– 10 filmów z bieganiem w tle,

Dlaczego nie trzeba rozciągać się przed bieganiem?

recenzja książki Ronnie’go O’Sullivana,

– Czy warto jeść tłuszcze, by poprawić wyniki w biegach ultra?

– Jak bieganie chroni mózg przed depresją?

– Wpływ biegania na mózg (który będzie miał niebawem ciąg dalszy),

– Recenzja biografii braci Brownlee,

– Kara Goucher odpowiada Salazarowi – ciąg dalszy afery dopingowej wokół Oregon Project.

Polecam również magazyny w wersji papierowej, które można nabyć np. w sieci sklepów Empik. W najnowszym Magazynie Trenera znajdują się dwa moje wywiady – z Kacprem Adamem, doskonałym trathlonistą, a także z założycielami wydawnictwa Sine Qua Non o rynku książek wydawniczych w Polsce. Zwłaszcza polecam wywiad z Kacprem, bo można z niego dowiedzieć się wielu ciekawostek związanych ze sportem i nie tylko.


Okładka najnowszego numeru Magazynu Trenera

Natomiast w Magazynie Bieganie znajduje się mój wywiad z trenerem Zbigniewem Królem, którego przepytuję o wybrane kwestie związane z treningiem, niuansami treningowymi, technologiami itd. Ciekawym również polecam ten numer.


Okładka najnowszego Magazynu Bieganie

Nie wiem czy o wszystkich moich tekstach pamiętałem, bo być może ukazał się już jakiś kolejny, ale postaram się za jakiś czas znowu zrobić podobne podsumowanie, aby (nawet samemu sobie) zrobić relację z mojej skromnej twórczości. A tymczasem pomyślę nad kolejnymi materiałami… 🙂

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close