Artykuły

Po raz kolejny przedstawiam listę moich najnowszych artykułów, gdyby ktoś był nimi zainteresowany, to zapraszam do lektury.

[more]

 

Na portalu bieganie.pl ukazały się niedawno moje artykuły na temat:

Jak sauna i treningi w cieple mogą poprawiać Wasze wyniki? Więcej na ten temat znajdziecie w tym materiale. 

Czy kilka treningów w cieple albo w saunie może poprawiać wyniki? Dowiesz się tutaj. (fot. bieganie.pl)

– Kolejny artykuł na temat głośnej afery dopingowej w IAAF. Okazuje się, że działacze IAAF wiedzieli o dopingu w Rosji już 6 lat temu. Więcej tutaj.

W magazynie Bieganie znajdują się moje dwa artykuły:

„Kinaza kreatynowa – czy trening niszczy Twoje mięśnie?”, w którym wyjaśniam, jak działa kinaza kreatynowa, czy warto ją badać i jak ta wiedza może nam pomóc w układaniu treningu. Artykuł na stronach 32-36. 

– W dziale „Okiem trenera” przepytuję Dariusza Kaczmarskiego, z którym miałem okazję  się spotkać w OPO w Spale pod koniec listopada. Bardzo ciekawa rozmowa. 

W magazynie Bieganie polecam również felieton mojego przyjaciela Kacpra Adama, który na ostatniej stronie opowiada o swoim treningu i przygotowaniach. 

Miesięcznik można nabyć w salonach prasowych, kioskach, Empikach w cenie 11zł, a w internecie plik PDF na czytniki, tablety, telefony lub na komputer za niewiele ponad 10zł można zamówić tutaj: http://www.nexto.pl/e-prasa/magazyn_bieganie_p85675.xml

Przypominam, że jest to numer styczeń-luty, więc następny dopiero w marcu. 

W Magazynie Trenera (numer styczeń-luty 2016) można znaleźć dwa moje materiały, a mianowicie:

– wywiad z Marcinem Nowakiem pt. „Tworzymy plan na cały rok”,

Marcin Nowak i Lech Salamonowicz

– „Carlo Ancelotti skromny trener o wielkim apetycie (nie tylko na zwycięstwa)„. Ancelotti to niezwykły trener, zarówno jeśli chodzi o osiągnięcia, jak i o niesamowite poczucie humoru oraz zamiłowanie do dobrego jedzenia. Trener, który w szatni zamiast krzyczeć na zawodników – opowiada im kawały. Jednocześnie człowiek, który pięciokrotnie wygrał Ligę Mistrzów (w tym 2 razy jako zawodnik). Oto właśnie Carlo Ancelotti. Kim jest i czym jeszcze wyróżnia się ten wesoły Włoch? O tym właśnie przeczytacie w najnowszym numerze Magazynu Trenera, który można znaleźć w salonach sieci Empik. Elektronicznie MT można nabyć tutaj: http://magazyntrenera.pl/prenumerata-czasopisma

Poprzednie podsumowania moich tekstów znajdziecie tutaj:

– Moje artykuły – grudzień 2015,

– Moje artykuły – listopad 2015,

– Moje artykuły wrzesień 2015,

– Moje teksty lipiec 2015,

– Moje artykuły – maj 2015,

– Moje artykuły – luty 2015.

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close