Już jutro mój start

Dzisiejsza notka będzie bardzo krótka, może jutro rano napiszę jeszcze coś więcej. W piąte o 19.30 czasu polskiego wystartuję w Igrzyskach XXXI Olimpiady w Rio de Janeiro. Z racji tego, że mam sporo przygotowań do tego startu, nie mam zbyt wiele czasu, aby blogować, ale mimo wszystko kilka słów uda się zawsze dopisać.

[more]

Otrzymałem już mój numer startowy, zaplanowałem napoje podczas startu i mam nadzieję, że wszystko ułoży się po mojej myśli. Przed spaniem oczywiście wizualizuję sobie możliwe pozytywne warianty, by później wszystko szło rutynowo. 


Wioska olimpijska za dnia

Do wioski olimpijskiej zjechali już praktycznie wszyscy zawodnicy, są też lekkoatleci, którzy od piątku zaczynają swoje zmagania. Cieszę się, że atmosfera jest pozytywna i wszystko to kręci się jak należy.

Wioska olimpijska nocą

Rozmawiałem niedawno z Adamem Cwaliną, który rozpoczął dzisiaj grę w deblu (niestety przegrali pierwszy mecz z Koreańczykami). Poruszaliśmy tematy kontuzji w sporcie,  sposobów diagnostyki, leczenia, naszych i zagranicznych specjalistów. To temat na dłuższą rozmowę, ale w każdym razie wiele jeszcze w Polsce jest do poprawienia w tej kwestii. Ja tymczasem kładę się do snu, a jutro przed startem na chwilę się jeszcze odezwę. 

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close